Odlewnia Gawrych logo

Zlecenie na obróbkę CNC – jak to zrobić poprawnie?

Jeżeli chcecie Państwo zlecić nam obróbkę CNC elementów z aluminium, stali, mosiądzu, PCV czy innych materiałów musimy przed wyceną mieć nieco informacji aby przygotować dobrze skalkulowaną ofertę.

Najlepszą sytuacją jest gdy posiadacie Państwo profesjonalny rysunek techniczny (papierowy lub w formacie CAD lub PDF) z dokładnymi wymiarami elementu, informacjami o rodzaju materiału. Do tego będziemy jeszcze potrzebowali informację o ilości sztuk i planowanym terminie wykonania zlecenia.

Jeżeli nie dysponujecie Państwo rysunkiem technicznym ale jest dostępny jeden (lub lepiej kilka elementów wzorcowych) do zwymiarowania możemy dokonać wyceny na podstawie wzorca.

Kontrola jakości obróbki CNC - Odlewnia Gawrych Budzyń

WAŻNE!
Zawsze proszę podać w jakim systemie wymiarowym ma być wykonana część, metrycznym czy calowym.
Standardowo przyjmujemy system metryczny.

Jeśli nie macie Państwo wiedzy z jakiego materiału element powinien powstać, wówczas prosimy o opisanie docelowej masy elementu, warunki w jakich będzie pracował, przeciążenia jakim będzie poddawany, do czego służy część. Na podstawie powyższych informacji postaramy się dobrać najlepszy materiał dla elementu.

Zlecenia możemy wykonywać na materiale powierzonym lub własnym.

Dysponujemy odpowiednimi maszynami do:

  • cięcia wałków i bloków,
  • frezowania,
  • szlifowania,
  • toczenia elementów.

Posiadamy również maszyny do elektrodrążenia wgłębnego EDM i drutowego WEDM oraz w pełni wyposażoną narzędziownię.

Gotowe elementy możemy poddać obróbce termicznej.

Posiadamy również lakiernię proszkową gdzie gotowe wyroby malujemy proszkowo. Możemy również zaproponować malowanie tradycyjne i lakierowanie wyrobów.

Dysponujemy również własną fabryką opakowań więc gotowe elementy, po obróbce i malowaniu możemy zapakować w dedykowane opakowanie i wysłać naszym transportem w dowolne miejsce w Polsce.

Zapraszamy do KONTAKTU!

Jesteś zainteresowany wykonaniem odlewu z aluminium,
wykonaniem formy odlewniczej lub serwisem formy?

Zadzwoń do nas