Odlewnia Gawrych logo

Podpisaliśmy umowę na dostawę nowej maszyny odlewniczej Yizumi 530 LEAP

Nasza firma na targach Euroguss International Trade Fair for Die Casting: Technology, Processes, Products w Norymberdze podpisała z firmą Yizumi Corporation kontrakt na dostawę najnowocześniejszej w naszej części Europy maszyny do ciśnieniowego odlewania elementów z aluminium Yizumi 530 LEAP.

Jako Partner firmy Yizumi w Polsce możemy poszczycić się już trzecią maszyną tego producenta.

Seria maszyn LEAP charakteryzuje się zwiększoną wydajnością wtrysku oraz przyjaznym dla operatora interfejsem ORCA HMI oraz 24 calowym monitorem dotykowym. Maszyna posiada system kontroli wtrysku w czasie rzeczywistym Yi-Cast, który zapewnia wysoką jakość i powtarzalność każdego strzału. System Yi-Cast to samouczący system pozwalający w czasie rzeczywistym dobrać najlepsze parametry zamknięcia, wtrysku oraz otwarcia formy bez ingerencji operatora tak aby uzyskać najlepsze określone przez użytkownika parametry.

Maszyna jest o 10% szybsza i zużywa do 40% mniej energii w stosunku do poprzednich produktów. Inteligentny system otwierania i zamykania formy pozwala uzyskać dokładność pozycji formy +- 1 mm. Ponadto posiada zdolność wykrywania siły nacisku i regulacji wysokości formy.

Nowa maszyna zapewni nam znaczny wzrost możliwości produkcyjnych
z wyższą jakością przy niższych kosztach produkcji.

Jesteś zainteresowany wykonaniem odlewu z aluminium,
wykonaniem formy odlewniczej lub serwisem formy?

Zadzwoń do nas